Grupa kapitałowa

Polska Grupa Fotowoltaiczna

Prężnie rozwijająca się grupa kapitałowa działająca w branży odnawialnych źródeł energii. Wartość grupy budowana jest poprzez akwizycję nowych podmiotów działających w branży OZE oraz rozwój Spółek wchodzących w jej skład.

OZE Capital

Spółka z branży OZE należąca do Polskiej Grupy fotowoltaicznej S.A..  Wartość spółki budowana jest poprzez akwizycję nowych podmiotów działających w branży OZE oraz rozwój Spółek wchodzących w jej skład.

Sun Dragon

Spółka z branży OZE należąca do Polskiej Grupy fotowoltaicznej S.A. Spółka zajmuje się prognozowaniem i oceną projektów inwestycyjnych z branży fotowoltaicznej, współpracując w tym zakresie z pozostałymi spółkami z Grupy.

Solar Innovation​

Spółka z branży OZE należąca do OZE CAPITAL S.A.. Wartość spółki budowana jest poprzez akwizycję nowych podmiotów działających w branży OZE oraz rozwój spółek wchodzących w jej skład.

AGRO STEEL Energy Sp. z o.o.

Spółka działająca na rynku maszyn rolniczych oraz drogowych i budowlanym. Produkuje szeroką gamę części i komponentów na rynek części zamiennych oraz na rynek pierwotny. Świadczy również usługi w zakresie obróbki metali.

Techno Energy Sp. z o.o.

Spółka działająca na rynku motoryzacyjnym i kolejowym. Produkuje szeroką gamę części i komponentów na rynek części zamiennych oraz na rynek pierwotny. Świadczy również usługi w zakresie obróbki metali.